LSI në bazë, Endrit Braimllari: Goditja që të rinjtë do ti japin Ramës do të jetë tipike siç të rinjtë i kanë dhënë çdo diktatori

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka zhvilluar një takim me strukturat e LSI-së në Korçë. Braimllari shprehet me anë të një postimi në Facebook se forca dhe zemra e LSI janë të rinjtë që çdo ditë e më shumë janë të vendosur për të luftuar këtë fatkeqësi kombëtare që ka vetëm një emër, Kryeministrin e vendit.

 

Më poshtë postimi i plotë:

 

Kënaqësi sot të takoja në Korçë kryesinë e LRI Korçë.

Forca dhe zemra e LSI janë të rinjtë që çdo ditë e më shumë janë të vendosur për të luftuar këtë fatkeqësi kombëtare që ka vetëm një emër, Kryeministrin e vendit.

Goditjen përfundimtare Edi Ramës do t’ia japin të rinjtë sepse ky Kryeministër vrau shpresën duke i detyruar të largohen nga vendi.

Goditja e të rinjve do të jetë tipike siç janë goditjet që të rinjtë i kanë dhënë çdo diktatori.

Të gjithë bashkë për të luftuar fatkeqësinë kombëtare Edi Ramën.

Burimi:(integimial/E.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al