Monika Kryemadhi: Opozitë nuk do të thotë të shash dhe të fyesh. Në opozitë duhet të japësh alternativë!

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Znj.Monika Kryemadhi ka qenë sot e pranishme në emisionin “Kjo Javë me Nisida Tufën” në News24. Intervistën e plotë e gjeni mëposhtë. *** Edhe pse ju thoni që z.Meta është hermetik përsa i përket bisedave politike, çfarë këshillash politike ju dha zoti Meta për drejtimin e LSI-së? Këshillë ose…

Klajda Gjosha: LSI mbështetëse e ligjeve të integrimit, por opozitë të fortë për mbrojtjen e interesave të qytetarëve

Sot e ftuar në hapësirën e intervistës në ReportTV ka qenë nënkryetarja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim Znj.Klajda Gjosha. Mëposhtë keni intervistën dhënë nga Znj.Gjosha. *** Së pari zonja Gjosha një koment paraprak për seancën e parë të Parlamentit të ri. Ishte seanca e parë, ku u bë apeli i gjithë deputetëve në…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al