Petrit Vasili: Kryeministri zhveshi policinë për vota, heshtja e prokurorisë faj i rëndë publik

Nëpërmjet një statusi dhe një videoje të publikuar në Facebook, kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se zhveshi policinë për vota, ndërsa sipas tij, heshtja e prokurorisë për këtë çështje është një faj i rëndë publik. Më poshtë keni statusin e plotë të z. Vasili: Kryeministri zhveshi policine…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al