Opozita ndryshe e Kryemadhit

Nëse të hënën që kaloi të gjithë konstatuan një ‘rënie’- sipas interesit, të paktën u duk se u ngjit një lidere. Monika Kryemadhi kishte qenë aty që nga vitet e para të politikës pluraliste të vendit, por jo si kjo sot. Sot ajo është një ‘rrezik shumë i madh’. Duket si tigri që pret në…

Bebe Rexha, dy fjalë për Monika Kryemadhin

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha nëpërmjet një fotoje në Instagram ka shkruar dy fjalë për kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Ndër të tjera Bebe Rexha e cilësoi znj. Kryemadhi si një grua të fortë. Më poshtë keni statusin e plotë: Ka ende miliona gra nëpër botë të cilat janë të shtypura…

Erklent Krifsa: Kryeministër ik dhe mos e merr në qafë Shqipërinë dhe shqiptarët!

Kryetari i LRI Tiranë, Erklent Krifsa ka reaguar lidhur me ngjarjet e fundit të politikës, dhe aktualitetit shqiptar. Jo vetëm kaq, Krifsa ka reaguar edhe ndaj votimit kundër SHBA në Rezolutën e fundit të OKB-së, për ‘Shpalljen e Jeruzalemit kryeqytet’. Mëposhtë keni reagimin e plotë të Kreut të LRI Tiranë Erklent Krifsa: “Cdo gje filloi…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al