Braimllari-Ndreut: Inatin që ke me tepsinë e Ramës, nuk të ndihmon të shfrysh mllefin tënd te njerëzit e LSI-së

Pas statusit të deputetit të PS-së, Pjerin Ndreu për ‘falangat që qeverisin dhe sot’ dhe ‘tepsinë’ duke sulmuar kështu Lëvizjen Socialiste për Integrim, vjen dhe reagimi i parë nga kjo e fundit. Deputeti Endrit Braimllari, me anë të një statusi në Facebook ka theksuar se Ndreu e ka inatin me Ramën dhe sulmon LSI-në. Më…

Endrit Braimllari: I vetmi person që kërkon të bllokojë reformën në drejtësi është Edi Rama.

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, njëkohësisht dhe deputeti i saj Endrit Braimllari ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ku shprehet se Kryeministri ka përdorur të gjitha instrumentat në duart e tij për të kapur reformën në drejtësi pasi ai ka frikë nga një drejtësi e paanëshme që i trajton të gjithë në mënyrë…

Petrit Vasili: Kanabizimi e vetmja reformë e suksesshme Kryeministrit

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar me anë të një statusi kundër kryeministrit Rama. Vasili shprehet se vetëm Rama e pengoi dhe e pengon reformën në drejtësi. Më poshtë statusi i plotë: Kanabizimi e vetmja reformë e suksesshme Kryeministrit. Kryeministri ka lajthitur përfundimisht. Nuk qeveris dot dhe keput dëngla për opozitën.…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al