Edmond Panariti: Qindra thertore të vogla dhe pika therje u mbyllën forcërisht anë e mbanë vendit

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti me anë të një statusi në Facebook ka reaguar mbi gjendjen e shitjes së mishit në vendin tonë. Sipas Panaritit qindra thertore të vogla dhe pika therje u mbyllën forcërisht anë e mbanë vendit. Më poshtë keni statusin e plotë: Qindra thertore te vogla dhe pika therje…

Endrit Braimllari: Rama dhe oligarkët po i marrin shpirtin shqiptarëve

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari në një prononcim për “standard” shpjegoi arsyet pse shqiptarët sipas tij duhet të bashkohen me frontin opozitar në protestat kundër qeverisë. Nga ana tjetër ai komentoi edhe raportin e CIA-s për Shqipërinë ku theksoi se,: “Lirimi i kryepolicit Haki Çako nuk e shpëton bosin e…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al