Monika Kryemadhi: Më 27 Janar në protestë për drejtësi, ekonomi, arsim dhe shëndetësi të barabartë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi në fjalën e mbajtur sot në takimin me simpatizantët e kësaj force politike në njësinë bashkiake nr. 5 në kryeqytet, foli mbi organizimin e LSI-së në protestën e 27 janarit. Kryemadhi ndër të tjera theksoi se protesta e  27 janarit është për drejtësi, ekonomi, arsim dhe shëndetësi…

Kejdi Mehmetaj:  27 Janari për të protestuar për fëmijët, për familjet dhe për dinjitetin e shqiptarëve  

Fjala e deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim Kejdi Mehmetaj në takim me strukturat e LSI-së së njësisë 5 në Tiranë Së pari duhet t’ju falenderoj për angazhimin tuaj, jo vetëm të sotëm por gjatë gjithë aktivitetit që ne kemi pasur me njësinë 5 me Lëvizjen Socialiste për Integrim mbi të gjitha. Mbas zgjedhjeve ju…

Edmond Haxhinasto: Në 27 janar do të japim një shembull të shkëlqyer se qytetarët shqiptarë presin shumë më tepër se sa kanë sot

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Haxhinasto në fjalën e mbajtur në takimin e me anëtarët e kësaj force politike në Elbasan, u ndalua te protesta e opozitës më 27 janar. Haxhinasto theksoi se atë ditë LSI do të japë një shembull të shkëlqyer se qytetarët shqiptarë presin shumë më tepër se sa kanë…

Klajda Gjosha: Protesta e 27 janarit do të jetë vetëm fillimi i një fundi me shumë dhimbje për këtë qeveri

Deputetja e LSI, Klajda Gjosha në takimin me strukturat në Njësinë Administrative nr. 1 në Tiranë Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha, ishte e pranishme ditën e djeshme në një takim me strukturat e LSI-së në Njësinë Administrative nr. 1 në Tiranë. E shoqëruar nga Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe Sekretari i…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al