Petrit Sinaj: LSI, forca politike më përfaqësuese, jo vetëm në Berat, por në të gjithë Shqipërinë

Kryetari i LSI-së së Beratit, Petrit Sinaj Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim së Beratit, Petrit Sinaj, është shprehur në fjalën e tij në këtë takim se, LSI është ajo forcë politike, e cila ka bërë dhe do të bëjë gjithnjë diferencën nga partitë e tjera, duke thithur pranë vetes gjithmonë e më shumë atë…

Monika Kryemadhi: Ose të largohen shqiptarët nga Shqipëria, ose të largohet Edi Rama nga qeveria

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, zhvilloi ditën e sotshme një takim me strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Berat. E shoqëruar nga deputetët Naço dhe Caka, Kryetarja e LSI-së iu bëri thirrje qytetarëve të Beratit të jenë të pranishëm në protestën e 27 janarit. “Data 27 janar ka një vlerë shumë të rëndësishme, e cila është…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al