Luan Rama: Një ditë pas 5 Majit, hipokrizi dhe fyerje!

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, zv/kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama ka denoncuar se çfarë ndodh vetëm një ditë pas nderimit të figurës së Qemal Stafës për nder të Ditës së Dëshmorëve, në lapidarian e ngritur në vendin ku mbeti i vrarë heroi. Sipas Ramës, sot në atë lapidar shiten këpucë, duke…

Petrit Vasili: Formulari i kryeministrit për pacientët dhe sqarimi idiot i Ministrisë së Shëndetësisë.

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ku shprehet se kjo qeveri gënjeshtrën e  ka kthyer në filozofi dhe injorancën në instrument veprimi. Më poshtë postimi i plotë: Formulari i kryeministrit për  pacientët dhe sqarimi idiot i Ministrisë së Shëndetësisë. Kjo qeveri gënjeshtrën e  ka kthyer në filozofi…

  • Publikuar tek kategoria Politike
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al