Petrit Vasili: Ngjarjet e ditëve të fundit treguan se inkriminimi i qeverisë thellohet dhe qeveria është refuzuese ndaj çdo reflektimi, pasi është e kapur

Intervista e Kryetarit të Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, për Report TV Vasili, ju ishit pjesë e mbledhjes së zhvilluar në Selinë e PD-së si opozitë e bashkuar, ku keni vendosur të protestoni sërish. Kjo nuk është hera e parë. Çfarë ndryshon këtë herë? Ka një lidhje shumë të fortë logjike por edhe politike…

Petrit Vasili: Kryeministri i inkriminuar dhe mashtrues, dje “verifikoi” audion, sot s’thotë dot agjensinë.

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar përmes një statusi në rrjetin social Facebook ku shprehet se kryeministri gënjeu shqiptarët kudo që janë në lidhje me verifikimin e audios së përgjimit të vëllait të ministrit Xhafaj dhe se askush nuk e beson më këtë kryeministër që nuk ka respekt për veten. Më…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al