Edmond Panariti: Pas një muaji të lagësht po përballemi me koloni të shumëfishta të mushkonjave në zonat e bregdetit!

Deputeti i LSI-së, Edmond Panariti ka reaguar me anë të një statusi në Facebook ku shprehet se është e pamundur të dalësh në plazh dhe të shëtitësh buzëdetit shqiptar pa u sulmuar dhe pickuar prej tyre. Ai thotë gjithashtu që duhet të ndërhyhet sa më parë, sa nuk është vonë. Më poshtë statusi i plotë:…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al