Petrit Vasili: REFUZOJENI TAKSËN E RRUGËS SË KOMBIT !!!

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar me anë të një statusi në Facebook ku shprehet se kryeministri peng i interesave dhe përfitimeve të errëta përsëri po përgatit taksën,që do të vërë sërish në rrugën e Kombit. Më poshtë statusi i plotë: Prap do vënë taksë në rrugën e Kombit këta? REFUZOJENI…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al