Monika Kryemadhi: 80% e qytetarëve kërkojnë largimin e Ramës dhe kësaj qeverie totalisht të inkriminuar

Intervista e Kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi për Televizionin “Top-Channel” Znj.Kryemadhi, aksioni opozitar vazhdon të jetë i koordinuar si gjatë ditës së sotme, sa do të vazhdojë, deri më 28 qershor? Aksioni opozitar vazhdon, vazhdon që në momentin që ne jemi prezent, pavarësisht se Parlamenti i ka përfunduar të gjithë etapat e tij të komunikimit…

Petrit Vasili: Pse bedelët e qeverisë gënjejnë trashë për qendrën e koordinimit të ish-ave të ISIS?

Pasi Këshilltari për Sigurinë në Kryeministri, Sandër Lleshi në një deklaratë për mediat mohoi të gjitha lajmet për ndërtimin e një qendre rehabilitimi në Shqipëri për strehimin e ish-ushtarëve të ISIS, ka ardhur edhe reagimi i Kreut të Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili. Me anë të një postimi, Vasili ka thënë se bedelët e…

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al