Sekretarja e Marrëdhënieve me Publikun në LSI, Erisa Xhixho uron Z.Ilir Meta si President i sapozgjedhur i Republikës së Shqipërisë

Sekretarja e Marrëdhënieve me Publikun të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Znj.Erisa Xhixho në faqen e saj zyrtare në rrjetin social Facebook ka uruar Z.Ilir Meta për zgjedhjen e tij si President i Republikës së Shqipërisë. Në konfirmimin e saj ajo shkruan si mëposhtë:

“Urime z.President i vendit tim. Na ke dhene gjithmone nje mesim se Interesat e vendit jane gjithmone perpara cdo Interesi partiak.Burre shteti mbetesh dhe frymezim per shume te rinj. Suksese President i gjithe Shqiptareve!”

Burimi: (integrimi.al/G.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al