Viktor Tushaj uron Presidentin Ilir Meta për zgjedhjen e tij

Në faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebook, Viktor Tushaj ka uruar Presidentin e sapozgjedhur të Republikës së Shqipërisë Z.Ilir Meta, njëkohësisht edhe Kryetar i Parlamentit, dhe Kryetar aktual i Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Sipas tij karriera, dhe angazhimi politik do t’a bëjë Z.Meta garant i stabilitetit, dhe i qetësisë në vend. Mëposhtë do të gjeni edhe statusin e plotë të Z.Tushaj lidhur me këtë gjë:

“Urimet me te sinqerta Presidentit te Republikes se Shqiperise Ilir Meta. Karriera, background-i dhe eksperienca juaj jane garancia me e madhe se ky vend duhet, dhe mund te behet. Ne te jemi mirenjohes per cdo gje qe i dhe LSI se ne keto vite, por, sot jam i bindur se gjithe shqiptaret adresojne tek ju besimin se perfaqesoni me se miri unitetin e kombit dhe te shqiptareve, stabilitetin e vendit, ekuilibrin e pushteteve dhe modelin e bashkpunimit. Suksese pafund Z.Meta”.

Burimi: (integrimi.al/G.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al