Dritan Ylli:”Ilir Meta Kryetar Shteti, padyshim do ta bëjë Shqipërinë më demokratike dhe më të begatë”.

Ditën e djeshme, Ilir Meta është zgjedhur President i ri i Republikës së Shqipërisë në raundin e katërt duke marrë 87 vota pro.Në një postim në në rrjetin social Facebook, Drejtori i Inspektoriatit të Punës, Dritan Ylli është shprehur se Ilir Meta do ta bëjë Shqipërinë më demokratike dhe më të begatë.
“Ilir Meta Kryetar Shteti, padyshim do ta bëjë Shqipërinë më demokratike dhe më të begatë.LSI me Petrit Vasilin do jetë edhe më e fortë dhe s’do ta ndalë rritjen e saj, siç ka ndodhur deri me tash në çdo përballje elektorale!”, është shprehur Dritan Ylli.

(Burimi:Integrimi.al/Xh.N)

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al