Dyqanet më të mira online

Kush dëshiron të endet nëpër rrugën kur blerjet e rrobave tuaja të preferuara ju mund ti bëni të gjitha nga shtëpia? Këto janë ndër dyqanet më të mira online për ndjekësit më të mëdhenj të modës

  1. Pretty Little Thing, prettylittlething.com

Me qindra produkte të reja çdo ditë, Pretty Little Thing  heq të gjitha dilemat për për të marrë vendimin se çfarë të vishni duke iu përmbajtur buxhetit tuaj. Duke mbuluar gjithçka nga veshjet e mbrëmjes  deri në ato sportive, kjo faqe i  ka të gjitha.

  1. Linzishoes, Linzi.com

Duke sjellë përvojën e modës së shpejtë në  tregun e këpucëve, Linzi Shoes ofron një koleksion mbresëlënës këpucësh dhe çizme me çmime që e bëjnë të vështirë të shikoni vetëm një palë.

  1. Matches Fashion, Matchesfashion.com

Një destinacion luksoz shopping-u, Matches Fashion është shtëpia e mbi 400 stilistëve të njohur nga Balenciaga dhe Gucci në Saint Laurent. Ato gjithashtu ofrojnë këshillime 24/7 me anë të sistemit të tyre online MyStylist.

  1. Amazon Fashion, Amazon.com

Me Amazonin gjigant në internet, është e sigurt  se nuk do të zhgënjeheni. Vendosur në Shtetet e Bashkuara, por me shpërndarje ndërkombëtare, faqja ofron  shitje në veshje për femra, meshkuj, veshje për fëmijë dhe produkte të brendshme.

  1. Girl Meets Dress, Girlmeetsdress.com

Zgjidhja e përkryer për ato që kërkojnë diçka pak më të veçantë për t’u veshur, por pa çmime statosferike.

  1.  Flipkart.com com

Flipkart eshte nje website indian i cili po njeh nje rritje graduale ne te gjithe boten. Flipkart.com ka mundur konkurrencen e faqeve te tjera e-commerce ne tregun aziatik dhe tani konsiderohet si nje Amazon e dyte edhe per shkak se themeluesit e saj kane qene dy ish-punonjes te amazon.com.

  1. Ebay com

Ebay eshte konceptuar ne nje menyre krejt te veçante. Eshte nje website ku jo vetem mund te blesh produkte te çdo kategorie, por edhe mund te shesesh sendet e tua vetjake. Nese nuk e keni gjetur ne ebay ate qe po kerkoni, atehere shanset jane te pakta ta gjeni diku tjeter.

  1. BestBuy.com

Ashtu siç ka edhe emrin, ky site është me të vërtetë i dobishëm. BestBuy ju ofron çmimet më të lira që mund të gjeni online. Nëse po kërkoni të bëni një blerje të zgjuar, atëherë bestbuy.com është zgjedhja e duhur.

  1. Secret Sales, Secretsales.com

Nuk ka asgjë më interesante në botën e blerjeve sesa të ndiheni sikur jeni pjesë e një klubi privat. Secretsales.com ka gozhduar anëtarët e saj  vetëm me një formulë duke  sjellë zbritje në aksesorë dhe veshje të reja çdo ditë.

  1. Sweaty Betty, Sweatybetty.com

E themeluar në vitin 1998, Sweaty Betty disenjon rroba sportive unike për vajzat gratë me qëllim që çdo kliente të ndihet e mahnitshme. Projektuar nga një ekip I përbërë vetëm femra, aty gjeni gjithçka nga pantallona të gjera dhe pantallona të shkurtra në sport bras  dhe kanatiere sportive. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të bleni sipas llojit të veshjes, aktivitetit ose pamjes.

Burimi: (Zaman)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al