Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku si pasojë e një zjarri që ka rënë në një stan, ka humbur jetën një 80-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Ura e Gjormit”. Policia dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.