Një ngjarje re rëndë ka ndodhur në Shkodër. Reshjet e shumta të borës kanë sjellë viktimën e parë.

Në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti.

Ka mbetur i vdekur punojnësi i karburantit,  shtetasi T.L.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes