Raportohet se një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesin së sotëm në qytetin e Tepelenës.

Mësohet se një 18-vjeçare është vetëvrarë duke u vetëhelmuar me fotoksinë.

Dyshohet se ajo ishte në gjendje të rënduar psikologjike.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendndodhje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.