Anëtarja e Kryesisë së LSI-së Elona Guri i ka kthyer përgjigje Ramës, pasi ky i fundit përdori termin doktoreshë ndaj Monika Kryemadhit.

Guri ka shkruar se Ramën e ka zënë një hall i madh, teksa ka shtuar se doktoresha që e pret me ilaçe në dorë nuk i bën derman.

KOMENTI I PLOTË I ELONA GURIT:

Ah more Edi, ske cben keshtu eshte kur ndihesh i kompleksuar nga doktoreshat. Hall i madh te ka rene, sa as Doktoresha qe ke ne paradhome me tabaken e praruar me ilace ste ben derman. Ti mire ben qe kerkon ndihme nga doktoreshe tjeter, por kjo do te sheroje tamam ama se ta di diagnozen. Dhe do te te coje ne t’Surrelit! Ah dhe nje gje, disiplinohu te flasesh si kryeministe