Endrit Braimllari: Fundi i Drejtësisë shqiptare!

Sekretari i Përgjithshmëm i LSI, Endrit Braimllari ka reaguar me anë të një statusi në Facebook ku shprehet se ata që kriminalizuan Shqipërinë me drogë dhe krim janë në liri.

Më poshtë statusi i plotë:

Fundi i Drejtësisë shqiptare!

Akoma të pa arrestuar Ministrja e Drejtësisë dhe Sajmir Tahiri. Ata që kriminalizuan Shqipërinë me drogë dhe krim janë në liri. Drejtësinë nuk e bëjnë shërbëtorët e Çërragave.

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al