Endrit Braimllari: Kryeministri show, asnjë ministër në zonat e përmbytura

Deputeti dhe njëkohësisht Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari me anë të një statusi ka akuzuar kryeministrin Rama se e gjitha është një show, sepse sipas z. Braimllari në zonat e përmbytura në Shkodër nuk ka shkuar asnjë ministër i kabinetit për të parë gjendjen.

Më poshtë keni statusi e plotë:

Kryeministri bën show në Shkodër ndërkohë në zonat e përmbytura asnjë ministër për të përkrahur banorët të cilët në këto ditë të ftohta dimri kanë mbetur pa asnjë shpresë. Kjo është një qeveri e papërgjegjshme dhe nuk mbron interesat e qytetarëve. Interesi i kësaj qeverie është trafiku i lëndëve narkotike.

Burimi: (integrimi.al/T.I)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al