Endrit Braimllari: Maksim Kona do t’i japi shansin çdo banori të Kavajës, duke sjellë një plan të qartë zhvillimi për punësim.

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, njëkohësisht kandidat për deputet për qarkun e Tiranës, Endrit Braimllari dhe Kandidati për kryetar në Bashkinë Kavajë, z. Maksim Kona zhvilluan një takim në Kavajë.

Në fjalën e mbajtur gjatë këtij takimi, Braimllari u shpreh se Kavaja ka nevojë për një plan zhvillimi që sjell punësim.Gjithashtu ai theksoi se me përfaqësimin e Maksim Konës, do të ketë një plan të qartë zhvillimi me qëllim hapjen e vendeve të reja të punës.

Fjala e plotë :

Të sigurt drejt fitores pasi LSI është forca e njerëzve të thjeshtë, serioz dhe të përgjegjshëm. Kavaja ka nevojë për një plan zhvillimi që sjell punësim. Maks Kona do t’i japi shansin çdo banori të Kavajës, duke sjellë një plan të qartë zhvillimi me qëllim hapjen e vendeve të reja të punës.

(Burimi:Integrimi.al/Xh.N)

 

 

 

 

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al