Eriona Bixha: Me Ilir Metën president, garanci për stabilitetin dhe integrimin e vendit!

Sekretarja Organizative e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Eriona Bixha ka festuar ditën e djeshme 25 vjetorin ku ka qenë i pranishëm edhe Presidenti i ri i Republikës, Ilir Meta.Të tjerë personalitete kanë qenë deputetja Monika Kryemadhi si dhe Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili. Në një postim në faqen e saj zyrtare në rrjetin social Fcebook ka falenderuar të gjithë për urimet dhe emocionet që i dhuruan, por një falenderim special ka qenë dhe për Ilir Metën i cili është gjithmonë i pranishëm në momentet më të rëndësishme të të gjithë shqiptarëve.

Statusi i plotë i Sekretares Organizative të LSI, Eriona Bixha
E lumtur që ky 25-vjetor shënoi në një datë historike!
Faleminderit të gjithëve ju miqve të mi për urimet e zemrës dhe emocionet që më dhuruat në këtë ditë!
Faleminderit mikut më të mirë të të rinjve Ilir Metës, që je pjesë e momenteve më të rëndësishme të jetës sonë dhe të gjithë shqiptarëve!
Me Ilir Metën president, garanci për stabilitetin dhe integrimin e vendit!

(Burimi:Integrimi.al/Xh.N)

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al