Erisa Xhixho: Gëzuar 7 marsin për gjithë kolegët e mi

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Erisa Xhixho me anë të një statusi në Facebook ka uruar të gjithë mësuesit, njëkohësisht edhe kolegët e saj të Universitetit të Tiranës. Xhixho është shprehur se ndjen respekt dhe mirënjohje për punën e palodhur të realizimit të misionit fisnik të edukimit dhe mësimdhënies për të rinjtë.

POSTIMI I PLOTË:

Gezuar 7 marsin per gjithe koleget e mi te Fakultetit Drejtesise, UT , mesueset te gjithe sistemit arsimor.
Respekt dhe mirenjohje per punen e palodhur te realizimit te misionit fisnik te edukimit dhe mesimdhenies per te rinjt tane.

E dashuroj punen time dhe jam e nderuar qe mund te kontribuoj sado pak ne edukimin e studenteve te mi ne menyre qe te jene qyetare te denje per vendin tone dhe te afte per te ecur me pune,dije e perkushtim ne jete. 📚

Une besoj qe dija eshte fuqia me e madhe qe kemi per te ndryshuar jeten tone dhe te vendit tone.📖✏️

 

Burimi: (integrimi.al/T.I)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al