Erisa Xhixho: Të bindur që LSI do të dalë forcë e parë pasi ne u japim një shans të gjithëve.

Kandidatja e LSI-së në listat për deputete në qarkun e Fierit, Erisa Xhixho zhvilloi një takim në komunën Ruzhdie,Fier.I pranishëm në këtë takim ishte dhe Kryetari i LSI njëherazi kandidat për deputet në Fier, Petrit Vasili.Në fjalën e mbajtur gjatë këtij takimi Erisa Xhixho shprehu bindjen që  LSI do të dalë forcë e parë pasi ne u japim një shans të gjithëve.

(Burimi:Integrimi.al/Xh.N)

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al