Erklent Krifsa/ “Shqipëria është e të rinjve dhe e shqiptarëve, jo e oligarkëve dhe kriminelave”

Nga Erklent Krifsa, Kryetari i LRI për Tiranën. Krifsa shprehet se votuesit e LSI në bashkinë e Tiranës nuk janë të përfaqësuar nga dy këshilltarë të cilët për interesa personale hodhën poshtë kauzën e LSI.

“54,292 votuesit e LSI-se ne bashkine e Tiranes ne vitin 2015 nuk ndjehen te perfaqesuar nga 2 keshilltare te cilet per interesat e tyre personale hodhen poshte kauzen tone, kauzen pro qytetarit.

Lufta jone vazhdon me te gjithe perfaqesuesit tane, te cilet do luftojne deri ne fund per cdo interes ne te mire te qytetareve te Shqiperise.

Drejtimi i gabuar vazhdon. Presionet dhe blerja e qytetareve te thjeshte, pasqyrohet me se miri ne blerjen e perfaqesuesve politik te te gjitha forcave per permbushjen e interesave te lalit dhe kryemafiozit.

Njesoj si 75 vite me pare, edhe sot detyra e te rinjve eshte te luftoj fashizmin qe eshte shtrire ne cdo cep te Shqiperise, e cila po e varferon vendin ne cdo aspekt.

Shqiperia eshte e te rinjve dhe e shqiptareve, jo e oligarkeve dhe kriminelave. Per Lsi parësor eshte shërbimi ndaj qytetarëve, prandaj ne jemi gati te luftojme ne cdo menyre per Shqiperine tone. 🌹🌹”, u shpreh Krifsa.

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al