Fiona Dani: Ne besojmë tek Ilir Meta, pasi është lideri që vërtetë i duhet Shqipërisë.Urime President!

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në Lëvizjes Rinore për Integrim, Fiona Dani ka uruar Presidentin e sapozgjedhur nga Kuvendi i Republikës së Shqipërisë, Z.Ilir Meta.
Në një postim në rrjetin social Facebook, Fiona Dani i shprehu mirënjohjen për çdo gjë që ka bërë për të rinjtë duke theksuar se Ilir Meta është lideri që vërtetë i duhet Shqipërisë.
Statusi i plotë i Sekretares për Marrëdhëniet me Publikun në LSI, Fiona Dani
Urime President!
Keni qenë dhe do të jeni gjithmonë frymëzim për ne të rinjtë!
Kemi mësuar shumë prej jush , kemi mësuar që interesat e vendit janë më të rëndësishme se çfarëdolloj interesi tjetër.
Na ke mësuar sesa pozitive dhe konsensuale bëhet politika kur në të marrin pjesë të rinjtë. Na ke mësuar se dialogu është e vetmja zgjidhje për të ecur përpara.
Ne besojmë tek ty, ne besojmë tek Ilir Meta , pasi është lideri që vërtetë i duhet Shqipërisë! Urime Lider!

(Burimi:Integrimi.al/Xh.N)

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al