Një aksident automobilistik raportohet të ketë ndodhur pak momente më parë pranë Universitetit Bujqësor të Tiranës.

Sipas burimeve për integrimi.al, një kamion ka përplasur një motor, teksa mësohet se ka të plagosur.

Sakaq grupet hetimore dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje për të kryer veprimet e nevojshme.