Gentian Çala: Kur do më shumë popullin dhe kombin se oligarkët je kuksian, je shqiptar, je atdhetar!

Kryetari i LSI, Pogradec Gentian Çala ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, në lidhje me protestën e zhvilluar sot për taksën e Rrugës së Kombit. “Kur do më shumë popullin dhe kombin se oligarkët je kuksian, je shqiptar, je atdhetar!”- shkruan Çala.

 

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al