Kejdi Mehmetaj: Shqipëria e ka të ardhmen të sigurt për aq kohë sa ne do të punojmë me ideal dhe dashuri për vendin 

Kandidatja e LSI në listat për deputet në qarkun e Tiranës, Kejdi Mehmetaj ka zhvilluar ditën e djeshme një takim me të rinjtë e njësisë administrative nr.10.Mehmetaj ka falenderuar 2 vajzat e kësaj njësie Emelën dhe Stelën si dhe të gjithë vajzat e djemtë për punën e  palodhur në këtë njësi.

Në një postim në faqen e saj zyrtare në rrjetin social Facebook, Mehmetaj shprehu me bindje se Shqipëria e ka të ardhmen të sigurt për aq kohë sa  do të punohet me ideal dhe dashuri për vendin .

(Burimi:Integrimi.al/Xh.N)

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al