Kejdi Mehmetaj: Votoni për shansin tuaj, votoni që zëri juaj të dëgjohet

Edhe 2 ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 qershorit të cilat janë vendimtare për të vendosur se cila parti do të qeverisë vendin .Kandidatja e LSI në listat për deputete për qarkun e Tiranës, Kejdi Mehmetaj ka vijuar me takimet elektorale edhe këto ditë duke informuar qytetarët në lidhje me programin e LSI dhe duke i ftuar të votojnë për LSI.

“Votoni për shansin tuaj, votoni që zëri juaj të dëgjohet”, është shprehur Mehmetaj e shoqëruar nga të rinjtë dhe banorët e njësisë administrative nr.10.

(Burimi:Integrimi.al/Xh.N)

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al