Kristi Xharau/ Për ne mikëpritja është traditë

Levizja Rinore per Integrim do prese kete vit ne Jale 500 te rinj nga e gjithe bota. Emocionet e tij me ane te nje statusi ne rrjete sociale, i ka ndare me ndjekesit e tij ne facebook edhe Sekretari i LRI per Marredhenjet Nderkombetare, Kriti Xharau, i cili me ane te nje fotoje ku duket ai se bashku me Presidentin e IUSY, Howard Lee dhe me zv/ kryetarin e LSI, Luan Rama thekson se mikepritja eshte tradite e LSI dhe LSI eshte shansi i te gjitheve.

Statusi i plotë:

Per ne mikpritja eshte tradite 💪🏻👫

Sot me Presidentin e IUSY Howard Lee dhe zv.kryetarin e LSI z.Luan Rama jemi gati te presim 500 te rinj nga e gjithe bota per te shijuar plazhet e shkelqyera te rivieres shqiptare, ndajme sebashku vlerat dhe kulturat e ndryshme dhe gjithashtu te promovojme vlerat e verteta te social-demokracise. 👆🌹

#LRI #NjeShansPerTeGjthe ❤️

 

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al