Kryetarja e LGI Klajda Gjosha uron Presidentin e sapo zgjedhur Z.Ilir Meta

 

Kryetarja e Lëvizjes së Gruas për Integrim, Klajda Gjosha uron Presidentin e sapozgjedhur Z.Ilir Meta. Në një status të minutave të fundit në prag të zgjedhjes së Z.Ilir Meta si President i Republikës së Shqipërisë, Znj.Gjosha shkruan:

“Vleresime pafund per kulturen politike qe i jepni cdo dite ketij vendi qe sot me shume se kurre ka nevoje per njerez te mencur dhe normalitet! Uroj te jesh i mbare per qytetaret shqiptare i dashur mik i rinise, i dashur President!”

Burimi: (integrimi.al/G.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al