Kryetarja e LRI Floida Kërpaçi uron Presidentin e sapozgjedhur të Shqipërisë Z.Ilir Meta

Kryetarja e Lëvizjes Rinore për Integrim Floida Kërpaçi ka uruar nëpërmjet një mesazh urimi në rrjetin Facebook, ekzaktësisht në faqen e saj zyrtare në Facebook Presidentin e sapozgjedhur nga Kuvendi i Shqipërisë Z.Ilir Meta. Në mesazhin e saj ajo thotë se jemi më të sigurtë drejt rrugës së fitores si focë e parë.

Mëposhtë keni edhe statusin zyrtar të saj në faqen e saj zyrtare në rrjetin e saj social Facebook:

“Kryetari i LSI, tashme i zgjedhur ne pozicionin me te larte si Kryetar Shteti! Ilir Meta President na ben sot me te forte se kurre! E ben rinine Shqiptare me te forte! Une besoj te Ilir Meta dhe planet e tij per ne dhe per Shqiperine! Ndaj ne do behemi te gjithe Bashke, me te forte se kurre, cdo dite pa u lodhur, Rinia, Partia, qe Ne 18 Qershor, te fortesojme LSI, e ne te njeten kohe, sebashku dhe me punen tuaj te fortesojme njerezit dhe Shqiperine! Ne jemi Gati, Rinia eshte gati!”

Burimi: (integrimi.al/G.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al