Lefter Koka: Ju ftoj të gjithëve të drejtoheni drejt kutive të votimit. Asnjë arsye për tu trembur apo pasur frikë!

Kandidati për deputet për qarkun e Durrësit, Lefter Koka u ka bërë thirrje shqiptarëve për të votuar nëpërmjet një statusi në faqen e tij zyrtare në Facebook.Gjithashtu ka uruar besimtarët muslimanë gëzuar Fiter Bajramin

Statusi i plotë

Të nderuar Durrsakë, Shijaks dhe Krutanë
Janë minutat e fundit për të ushtruar votën tuaj dhe vullnetin tuaj të lirë.
Ju ftoj të gjithëve të drejtoheni drejt kutive të votimit
Vota është e fshehtë. Asnjë arsye për tu trembur apo pasur frikë!
Askush nuk e kontrollon dot voten tuaj!
Jam i bindur se me mençurinë, maturinë dhe qetësinë tuaj do të kemi një pjesëmarrje masive në votime
Ju siguroj, se ne do të jemi Gardianët e votës se çdo Shqiptari
Së fundmi, më lejoni tju uroj nga zemra, gëzuar Fiter Bajramin

(Integrimi.al/Xh.N)

 

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al