Lefter Koka: Pavarësisht presioneve të Rilindjes së Krimit është koha që shqiptarët t’i tregojnë kësaj bande në 25 Qershor FUNDIN!

Reagimi i kandidatit të LSI për qarkun e Durrësit, Lefter Koka për ngjarjen e ndodhur në zonën e Fushë Krujës ku  u dhunua koordinatori i LSI-së në Fushë Krujë, Blerim Çela.

E pabesueshme c’ka po ndodh!
Policia e Shtetit ka ikur ne drejtim te paditur dhe Policia e KRIMIT dhe DROGES po sulmon qytetaret anembane vendit.
Pavaresisht presioneve te Rilindjes se Krimit eshte koha qe te gjithe ne, shqiptaret kudo jane te ruajne qetesine dhe t’i tregojme kesaj Bande ne 25 Qershor FUNDIN!
I dashur Blerim, te dashur familjare e femije te Blerimit, te dashur qytetare shqiptare kudo jeni !
Le te jemi te qete, keto jane perpelitjet e fundit , por me besoni neser do te jene vetem nje kujtim i hidhur per ju e per ne!

(Burimi: Integrimi.al/ Xh.N)

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al