Në “Selman Stërmasi” po luhet takimi i vajtjes mes Partizanit dhe Qarabak, i vlefshëm për raundin e parë kualifikues të UEFA Champions League.

Pavarësisht forcës së kundërshtarit, kampionët e Shqipërisë shpresojnë që të marrin një rezultat pozitiv në shtëpi, për të shpresuar më pas te kalimi në raundin tjetër.

Dy teknikët kanë bërë zgjedhjet e tyre, me Lerdën që ka befasuar jo pak, duke lënë jashtë një futbollist me mjaft eksperiencë sikur Trashi.

“Live” te gjithë rastet dhe momentet pikante të ndeshjes

1; Nis takimi. Topin e parë e luajnë të kuqtë

Klikoni këtu për ta ndjekur LIVE:

Formacionet zyrtare: