Luan Rama: Një urim zemre për “Artistin e Popullit” Robert Ndrenika në ditën e lindjes

Zv.Kryetari i LSI, Luan Rama ka uruar me anë të një postimi në Facebook artistin e mirënjohur shqiptar Robert Ndrenika në ditën e tij të lindjes:

Më poshtë postimi i plotë:

Një urim zemre për “Artistin e Popullit” Robert Ndrenika në ditën e lindjes:
Jetë të gjatë, shëndet të mirë dhe gëzime e mirësi pafund për ju i dashur Berti, që me artin e dashurinë që na ke falur, na ke dhënë një referencë krenarie!

Burimi:(integrimi.al/E.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al