Luan Rama: Operacion i shkëlqyer për kapjen e vrasësit të dyshuar

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama më anë të një statusi në Facebook ka përgëzuar operacionin për kapjen e autorit të vrasjes së Devi Kasmit i ekzekutuar rreth 72 orë më parë në zonën e Kongresit të Manastirit. Rama ka përgëzuar policinë dhë Prokurorinë për bashkëveprimin.

Më poshtë keni statusin e plotë:

Operacion i shkëlqyer për kapjen e vrasësit të dyshuar: profesionalizëm dhe bashkëveprim shembullor mes policisë së Tiranës dhe prokurorisë!
Përgëzime dhe të tjera suksese në zbatim të ligjit!

Burimi: (integrimi.al/T.I)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al