Meta dhe Vasili marin pjesë në ceremoninë e inagurimit të presidentit amerikan Trump

16174530_1428452447168009_8143342956811336577_nKryetari i Kuvendit, Ilir Meta ndodhet në SHBA ku po merr pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit amerikan Donald Trump.

Meta është i ftuar ne ceremoninë zyrtare nga drejtuesit republikanë të Kongresit dhe Senatit. Ai shoqërohet edhe nga kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili.

(Integrimi.al/Xh.N)

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al