Monika Kryemadhi: Norvegjia mbetet një partner i rëndësishëm për rritjen ekonomike të Shqipërisë.

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar ditën e sotme, një takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë, z.Sjaastad. Me anë të një postimi në faqen e saj zyrtare në Facebook, Kryemadhi shprehet se Norvegjia mbetet një partner i rëndësishëm për rritjen ekonomike të Shqipërisë. dhe se Ambasadori konfirmoi gadishmërinë për të shtuar bashkëpunimin midis dy vendeve.

Më poshtë postimi i plotë:

Kënaqësi të takoja sot Ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë, zotin Sjaastad.

Norvegjia mbetet një partner i rëndësishëm për rritjen ekonomike të Shqipërisë. Ambasadori konfirmoi gadishmërinë për të shtuar bashkëpunimin midis dy vendeve. 🇦🇱 🇳🇴

Burimi:(integrimi.al/E.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al