Monika Kryemadhi: Urimet më të mira në këtë vigjilje të shenjtë!

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi me anë të një postimi në Facebook ka shprehur urimet për ditën e Krishtlindjeve!

“Një dritë shprese me emrin Jezus Krisht po vjen pranë Nesh. Shpresa, harmonia, dashuria mbizotërofshin te Ju dhe familjet tuaja të bekuara.”-shkruan Kryemadhi

Më poshtë postimi i plotë:

Urimet më të mira në këtë vigjilje të shenjtë!

Një dritë shprese me emrin Jezus Krisht po vjen pranë Nesh. Shpresa, harmonia, dashuria mbizotërofshin te Ju dhe familjet tuaja të bekuara.

Ditët do të kenë lodhje, strese, lot, por dhe buzëqeshje e lumturi, mjafton që shpresa për Jetën të mos humbasë kurrë, prandaj dhe jeta që na dhuron Zoti është e bukur.

Gëzuar! Gëzuar! Gëzuar! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Burimi:(integrimi.al/E.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al