Sipas policisë mësohet se shteasi S.M ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Fier.

Njoftimi i policisë

Sot në datën 20.10.2018 rreth orës 20:30, në afërsi të fshatit Kallm, ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga motorcikleta me të cilën shpërndante pica, shtetasi S.M, 58 vjeç.

Shteasi S.M ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.