Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Cërrik.

Një grua është gjetur e varur në shtëpinë e saj ne fshatin Shales. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Burime nga policia thane se gruaja eshte gjetur e varur ne banesen e saj dhe dyshohet se i ka dhene fund jetes per shkak te depresionit.

Sipas gazetarit te SYRI TV ne Elbasan, gruaja kurohej prej kohesh per depresion.