Nora Malaj: Do të jem një zë i fuqishëm opozitar

Kandidatja fituese e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Qarkun e Durrësit, Nora Malaj, me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, ka falënderuar dhe ka shprehur mirënjohjen e saj për të gjithë mbështetësit dhe dashamirësit e LSI-së në këto zgjedhje.

Ajo i ka garantuar ata se do të jetë një zë i fuqishëm opozitar për të mbrojtur të drejtat e çdo qytetari. “Të dashur miq, mbështetës, dashamirës dhe të gjithë ju që më keni ndjekur me shumë dashuri gjatë gjithë fushatës. Sapo mbaroi beteja e zgjedhjeve. Në Qarkun e Durrësit fituam dy deputetë. Ju jam mirënjohës të gjithë

(Burimi:Integrimi.al/Xh.N)

Te shenuara si:
al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al