Nora Malaj uron Presidentin e sapozgjedhur Z.Ilir Meta

Znj.Nora Malaj uroi në faqen e saj zyrtare në facebook Presidentin e sapozgjedhur të Republikës së Shqipërisë Z.Ilir Meta. Në prononcimin e saj zyrtar ajo shkruan si mëposhtë:

“Sot eshte nje dite e bukur per te gjithe shqiptaret.U zgjodh Presidenti i Republikes se Shqiperise.Urime zoti President i vendit tim.Urime zoti Meta.Si perhere edhe kete here tregove qe je misionar ne politiken shqiptare.Jam e bindur qe misioni i ri,si kreu i vendit,do te jete nje tjeter dimension i shfaqur prej teje,per te miren dhe ne te miren e te gjithe shqiptareve dhe Shqiperine tone te shtrenjte.Te falenderoj dhe te uroj suksese ne rrugetimin tend si Presidentin e te gjithe shqiptareve. Faleminderit per gjithcka ke bere e po bene per Shqiperine dhe shqiptaret.Mirenjohje dhe vleresim per ty. Me ty Ilir Meta Presidenti i Republikes se Shqiperise.”

Burimi: (integrimi.al/G.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al