Kanë kaluar vetëm disa muaj nga divorci i producentit turk me ish-bashkëshorten Seyma Subasi.

Duket se ai nuk ka humbur kohë që të gjejë sërish dashurinë. Producenti Acun Ilicali është fotografua në shoqërinë e një 20-vjeçareje.

Të dy po shijonin një xhiro me motor në rrugën kryesore të Constantinople. Bjondja bukuroshe quhet Çağla Ayça, ka studiuar infermieri dhe tani po përjeton romancën me producentin.