Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar një video teksa gjatë një interviste televizive ka reaguar në lidhje me vendimin për të shkarkuar Presidentin Meta.

VIDEO:

Paturpesia dhe idiotesia!!

Publiée par Petrit Vasili sur Vendredi 12 juillet 2019